Futboll Sport

Supersfida e ditës së sotme/ Formacionet e mundshme të takimit Partizani-Flamurtari

Partizani do të presë mbrëmjen e sotme në shtëpi Flamurtarin për të luajtur takimin e javës së pestë të kampionatit. Përballja e orës 19:45 pritet të ofrojë surpriza dhe emocione për të gjithë sportdashësit.

Pak orë para se skuadrat të zbresin në fushë janë zbuluar dhe formacionet e mundshme që janë si më poshtë

Formacioni i mundshëm:

Partizani: Hoxha, Ibrahimi, Belica, Atanda, Kalari, Telushi, Asani, Hila, Mala, Trashi, Bardhi;

Flamurtari: Koliçi, Siljanovski, Sirgi, Pollozhani, Kotobelli, Deliaj, Torrasa, Batha, Mustafa, Musta, Bushiç;

 

Related posts

BEFASON Venger: Pas 5 vitesh nuk do të ketë më trajner, zëvendësimet do të bëhen nga…

Isa.Autor

“XHEVAHIRI” ARRITI AKORDIN ME PARISIENËT/ Ja shuma marramendëse që do përfitojë 16-vjeçari tek PSG

Delo.autor

SPEKTAKOLAR/ Super gol në ndeshjen Manchester City – Burnley (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment