Futboll La Liga Sport

TRANSFERIMI I POGBAS/ Barcelona në pritje të “shfrytëzimit” të rastit për mesfushorin

Barcelona i ka rritur përpjekjet për transferimin e mesfushorin të Manchester Unitedit, Paul Pogba, sipas Mirror.

Sipas mediumit britanik, katalonasit do ta vëzhgojnë fituesin e Kupës së Botës në çdo ndeshje, transmeton Express.

Pogba ka qenë subjekt i spekulimeve për një largim nga gjiganti britanik, pasi nuk ndihet i rehatshëm në “Old Trafford” dhe i ka prishur marrëdhëniet me Jose Mourinho.

Tani, Barça do të kërkojë ta shfrytëzojë këtë rast duke i dërguar skautët në çdo ndeshje të Unitedit para se të bëjë një ofertë në vlerë mbi 100 milion euro.

 

Related posts

LIVERPOOL-CHELSEA/ “Të Kuqtë” kalojnë në epërsi, shënon Mane

Delo.autor

ZBULOHEN PRAPASKENAT NGA ITALIA/ Ja negociatat mes trajnerit Edi Rejas dhe FSHF-së

Delo.autor

FULHAM-ARSENAL/ Sezoni i Premier League nis me një gol unik nga Lacazette (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment