Futboll La Liga Sport

TRONDITËSE/ Argjentina në kaos: Shikoni çfarë ka ndodhur me MESSIN

Argjentina është në presion të madh. Kombëtarja argjentinase ende nuk e di nëse Leo Messi do të kthehet të luaj serish, pasi në ndeshjet miqësore ai nuk ka marr pjesë.

Messi ka munguar në ndeshjet miqësore ndaj Guetamalas dhe Kolumbisë, pasi siç duket ai dëshiron të pensionohet nga kombëtarja.

Argjentina e ka mbajtur pezull numrin 10-të, pasi është duke e pritur përgjigjen nga ylli i Barcelonës, që me gjasë do të pensionohet nga ndeshjet ndërkombëtare.

Related posts

Usain Bolt realizon ëndrrën, kontratë me klubin profesionist australian (FOTO)

Isa.Autor

ZYRTARE/ Kastrioti e uli në stol, portieri shqiptar transferohet në Irlandë tek klubi…

Delo.autor

MERKATO E VERËS/ Partizani “peshkon” në Superiore, Ndreca dhe titullari i Laçit në radarët e klubit

Delo.autor

Leave a Comment