Futboll Sport

VDEKJE TRAGJIKE/ Gjendet i pajetë në fushë TRUPI i sportistes së njohur (FOTO)

Një tragjedi ka qenë dita e sotme për sportin e golfit. Sportistja spanjolle Celia Barquin Arozamena, 22 vjeç është gjetur e pajetë në fushën e një kompleksi golfi në Soldwater Links. Spanjollja shihej si një nga më premtueset e këtij sporti, por fati nuk e la që të bëhej një “yll” në këtë sport.

Trupin e pajetë e kanë gjetur disa të rinj në një çantë të hedhur të cilët lajmëruan menjëherë policinë të cilët konstatuan shenja dhune te sportistja. Ndërkohë pritet edhe dalja e autopsisë për të përcaktuar shkakun e vdekjes së saj.

Related posts

TEST DHE SHPRESË PËR FUTBOLLIN/ Bundesliga “vret” frikën e Covid-19 dhe kthehet sot në fushë

Delo.autor

VEPRIM KAMPIONI/ Nxënësit me PAAFTËSI i vjedhin kompjuterin, VERRATTI i kthen buzëqeshjen

Isa.Autor

Belgjikë-Islandë dhe Hungari-Greqi, spektakli vazhdon në Ligën e Kombeve

Isa.Autor

Leave a Comment