Futboll Ndeshjet Live Sport

ÇFARË PO NDODH/ Levante “SHPARTALLON” REALIN në 13 minuta, shënon 2 gola (VIDEO)

Skuadra e Julen Lopeteguit është në telashe të mëdha. Në ndeshjen që po zhvillohet mes Real Madridit dhe Levantes, kjo e fundit arriti ta shënojnë 2 gola të shpejtë.

Fillimisht rezultati u zbllokua në minutën e 7’ të nga Jose Morales, i cili për mrekullisht arriti ta kalojë portierin Thibaut Courtois, për ta dërguar pastaj topin në rrjetë. Drama nuk do të përfundoi këtu kur në minutën e 13 Madrilenët ndëshkohen sërish por kësaj radhe me penallti. Autori i goilit bëhet Roger.

 

Related posts

NDESHJA E KTHIMIT NË CHAMPIONS/ Ylli i Juventusit dëmtohet në stërvitje, ja sa rrezikon

Delo.autor

NDIZET ALARMI TEK JUVENTUSI/ CR7 i dëmtuar nuk stërvitet, rrezikon të…

Delo.autor

DUAN TITULLIN/ ROMA nuk ndalet në merkato, gati të “rrëmbejë” dy kampionët e botës

Isa.Autor

Leave a Comment