Futboll Sport

EKZEKUTIM I PAZAKONTË/ Sulmuesi feston akoma pa shënuar penalltinë (VIDEO)

Një video e sulmuesit Norik Avdalian, te të rinjtë e Rubin Kazanit, po bën xhiron e rrjeteve sociale. Me ekzekutimin e tij të penalltisë, ai i ka çuar komplet në një nivel tjetër 11-metërshat.

Ai u nis për të gjuajtur topin, dhe menjëherë, bëri një salto mbrapsht, duke festuar akoma pa e çuar topin në rrjetë. Për fatin e tij të mirë, sfera tundi rrjetën, ndërsa portieri kundërshtar mbeti i shtangur. Për më shumë, video nuk duhet humbur…

Related posts

LEICESTERI I RI/ Statistika e pabesueshme: Tifozët e Watford ëndërrojnë TITULLIN

Isa.Autor

Sekretet e Ronaldos, më i lehtë para finales, portugezi me dietë speciale!

Sadik.Autor

Panuçi: Po flinim te goli i parë, por kurrsesi nuk jemi dorëzuar. Më vjen keq sepse…

Isa.Autor

Leave a Comment