Champions League Futboll Sport

FORMACIONET ZYRTARE/ Alegri e Murinjo hedhin në fushë më të mirët, ja rreshtimet

Luhen mbrëmjen e sotme, ndeshjet e xhiros së tretë në grupet e Ligës së Kampionëve. E gjithë vëmendja në Mançester, ku “djajtë e kuq” ndeshen me Juventusin, dhe protagonisti kryesor është pikërisht Kristiano Ronaldo, i cili rikthehet në Mançester.

Të tjera sfida të rëndësishme është ajo që Reali i Madridit luan ndaj Viktoria Plzen, apo edhe Ajaksi ndaj Benfikës.

21:00 | Ajaks-Benfika

21:00 | Roma-CSKA Moskë

21:00 | Hofenhajm-Lion

21:00 | Real Madrid-Plzen

21:00 | Shaktar Donjetsk-Mançester Siti

21:00 | Mançester Junajtid-Juventus

Related posts

PAS SEZONIT TË MADH/ Armando Broja nis pushimet në Shqipëri nga “Prestige Resort”

bora.autor

ARRITI MARRËVESHJEN ME PSG-NË/ Portieri Donnarumma kryen vizitat mjekësore në Romë, ja shkaku…

Delo.autor

INJORON MESFUSHORIN “ZIKALTËR”/ Klubi i Bayern: Brozovic s’ka cilësi të mjaftueshme për ne

Delo.autor

Leave a Comment