Futboll Ndeshjet Live Sport

LIVE/ LIGA E KAMPIONËVE: Bajern spektakolar në Greqi, dy gola për 2 minuta (VIDEO)

Liga e Kampionëve rikthehet përsëri për të luajtur raundin e tretë të takimeve. Sapo kanë nisur sfidat AEK-Bajern Mynih dhe Jong Bojs-Valencia që startuan në 18:55. Gjermanët do të kërkojnë të marrin kreun e grupit, ndërsa grekët pikët e para në grup.

Nga ana tjetër spanjollët dhe zviceranët ndodhen në një grup të vështirë ku bën pjesë edhe Juventus me Junajtid. Ekipet do të kërkojnë të marrin maksimumin nga kjo përballje me njëra-tjetrën.

LIVE/ AEK-BAJERN MYNIH 0-2
Martinez 62′, Levandovski 64′

LIVE/ JONG BOJS-VALENCIA 1-1
Hoarau (p)/ Batshuai 26′

Related posts

“JAM I SHQETËSUAR,POR LAPORTA DO TA BINDË “PLESHTIN”/ Koeman: Bëjmë sakrificë që të mbajmë Messin

Delo.autor

“Më çoni në stadiumin e ri, ta shoh përpara se të vdes”, dëshira e realizuar 93 vjeç (VIDEO)

Isa.Autor

E goditën me ÇEKIÇ në KOKË, tifozi i Liverpool del nga koma pas 3 muajsh

Isa.Autor

Leave a Comment