Futboll Shqipëri Sport

Kastrioti-Luftëtari/ Formacionet: Sfidë për të dalë nga fundi, ekipet me surpriza

Luhet sot në orën 14:00 në “Redi Maloku” takimi mes Kastriotit dhe Luftëtarit. Krutanët kanë arritur të fitojnë në Gjirokastër në takimin e fazës së parë me rezultatin 0-1.

Të dyja ekipet vijnë nga një seri rezultatesh negative. Përkatësisht krutanët pas 4 humbjesh dhe gjirokastritët pas 2 humbjesh. Një sfidë kokë më kokë për të dalë nga fundi. Trajnerët kanë bërë publik edhe formacionet zyrtare:

Kastrioti: Kuka, Husein, Lila, Çela, Domgjoni, Shehu, Çutra, Mziu, Roxher, Preston, Bardhi 
Trajneri:
 Stavri Nica

Luftëtari: Ruçi, Rapa, Hoxha, Janiçiç, Xhekson, Ramadani, Rapo, Rroca, Roadoviç, Milosavljev, Shkurtaj 
Trajneri: 
Gentian Mezani

Related posts

Shkëndija njeh rivalin, sfidon skuadrën që eliminoi Kukësin!

Isa.Autor

Silvia Carusso, modelja seksi që po i sjell fat skuadrës italiane (FOTO)

Sadik.Autor

Rusi 2018/ Peskov: Mund të ftojmë Trumpin në Kupën e Botës

Sadik.Autor

Leave a Comment