Futboll Shqipëri Sport

Largim mes polemikave/ TIRANA i rikthehet ZE MARIAS: Rezultatet munguan (FOTO)

Ditën e sotme Tirana në një konferencë për shtyp ka ndërprerë marrëdhënien me trajnerin Ze Maria, ku prezent ishte edhe presidenti Refik Halili. Megjithatë bardheblutë e përshëndesin largimin e ish-teknikut me një postim në rrjetin social “Facebook”, duke thënë se e gjithë kjo erdhi nga rezultatet e dobëta, pavarësishtë punës.

“Sot është ndërprerë me konsensus marrëveshja me ish-trajnerin Ze Maria pas një konference të mbajtur në ambjentet e stadiumin “Selman Stërmasi” ku prezent ishte dhe presidenti Refik Halili. Pavarësisht punës së teknikut, rezultatet munguan dhe kjo është arsyeja e prishjes së mardhënies se punës. KF Tirana i uron suksese në të ardhmen trajnerit Ze Maria dhe stafit të tij”.

Related posts

Salah jep lajmin qe po e presin gjithë tifozët e Liverpoolit

Sadik.Autor

Shqipëri-Ukrainë/ Panuçi gati të bëjë krenarë shqiptarët në miqësoren e radhës

Sadik.Autor

Juventusi kërkon 100 milionë euro për Pjanic, Barcelona merr këtë vendim për boshnjakun

Isa.Autor

Leave a Comment