Futboll Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Liga e Europës: Olimpiakosi udhëheq në “San Siro”, ja të gjitha rezultatet e pjesës së parë (VIDEO)

Kanë startuar ndeshjet e xhiros së dytë në grupet e Ligës së Europës. Në këto ndeshje vlen të veçohet ajo midis Milanit dhe Olimipakosit që luhet në “San Siro”. Ndeshja pritet të dhurojë spektakël me grekët të cilët kërkojnë të marrin të paktën 1 pikë nga ky duel.

Ndërsa nga ana tjetër Gatuzo në konferencën për shtyp ditën e djeshme është shprehur se nga ajo sfidë do të kërkojë vetëm 3 pikët. Dhe kjo do të ishte një pikë kthese për kuqezinjtë. Ndërkohë më poshtë ndiqni dhe rezultatet “LIVE” të ndeshjeve.

REZULTATET LIVE:

LIVE| Milan – Olimipakos 0-1

14′ Gurrero 

LIVE| Andërleht – Dinamo e Zagrebit 0-1

LIVE| Bajer Leverkusen – Larnaca 1-1

LIVE| Betis – Dudelonzh 0-0

LIVE| Bordo – Kopenhagen 0-1

LIVE| Fenebahçe – Trnava 0-0

LIVE| Karabag – Arsenal 0-1

LIVE| Rosenborg – Lajpcig 0-1

LIVE| Salcburg – Selltik 0-1

LIVE| Vorskal Potlava – Sporting 1-0

LIVE| Zenit – Slavia e Pragës 0-0

LIVE| Zyrih – Ludogorets 0-0.

Related posts

HOLANDA rikthehet të jetë e “bukur”, TULIPANËT “likujdojnë” GJERMANINË

Isa.Autor

Ish mbrojtësi italian/ Koulibaly është mbrojtësi më i mirë në botë, i vetmi që i afrohet luan me…

Isa.Autor

PREMIER LEAGUE/ City arrin një shekull me gola në fitoren ndaj West Ham (VIDEO)

Sadik.Autor

Leave a Comment