Futboll Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Nëntë SUPER ndeshje në KATEGORINË E PARË, njihuni me rezultatet e tyre

Sot, do të luhen ndeshjet e javës së pestë të Kategorisë së Parë. Katër sfida në grupin A dhe pesë të tilla në grupin B, rezultatet e së cilave do të keni mundësi t’i ndiqni minutë pas minute në AlpeNews.al.

Vlen të veçohet derbi mes Apolonisë dhe Lushnjës apo edhe takimi mes Vllaznisë dhe Veleçikut.

Ndeshjet live:

Grupi A

Vllaznia – Veleçiku 0-0
Iliria – Korabi 0-0
Vora – Burreli 0-0
Shënkolli – Dinamo 0-0

Grupi B

Oriku – Besa 0-0
Egnatia – Tomori 0-0
Turbina – Pogradeci 0-0
Apolonia – Lushnja 0-0
Bylis – Elbasani 0-0

Related posts

Zidane pritet t’i lërë në shtëpi 5 lojtarë, përfshirë Ronaldon

Q.Autor

Rikthehet Champions League/ Chelsea-Barcelona, luhet dueli i ‘zjarrit’

Q.Autor

Tërmet te Skënderbeu, Daja i surprizon të gjithë me deklaratën e dhënë

Sadik.Autor

Leave a Comment