Futboll Ndeshjet Live Sport

LIVE U-19/ Sllovaki-Shqipëri: Shpërfytyrohet Kombëtarja, dy gola për 2 minuta (VIDEO)

Luhet në stadiumin “Niko Dovana” të Durrësit, takimi i dytë në grupin 8 eliminator, mes Shqipërisë U-19 dhe Sllovakisë U-18. Skuadra e Bogdanit do të tentojë fitoren e parë, me synimin për të hedhur një hap të sigurt drejt kualifikimit në “Elitë Raund”.

Në ndeshjen e parë ndaj Ukrainës, kuqezinjtë u mundën minimalisht 1-0, me një gol të pësuar në minutat e fundit, ndërsa Sllovakia fitoi po ashtu përballë Norvegjisë.

LIVE | Sllovaki U-19-Shqipëri U-19 3-0

GOL: Kmet 6′, 30′, Kadak 32′

 

Related posts

FUND I HIDHUR PËR ROONEY/ Humbet një penallti dhe eliminohet nga Higuain

Isa.Autor

De Gea “zbulon”: Mund të më përjashtojnë nga Manchester United

Sadik.Autor

Higuan mund të mbetet jashtë ndaj Milanit, Kuadrado dëshiron të luajë me dhimbje

Sadik.Autor

Leave a Comment