Futboll Ndeshjet Live Sport

MAN CITY “TRULLOS” SHAKHTARIN/ Anglezët shënojnë 2 gola të shpejtë (VIDEO)

Man city është duke bër një ndeshje fantastike në Ukrahinë duke shënuar 2 gola të shpejtë.

Për Cityin ka shënuar David Silva në minutën e 29’të te ndeshjes. Dhe Laporte 5 minuta më vonë.

Related posts

Milinkovic-Savic zbulon të ardhmen me një “like”

Sadik.Autor

Atalanta-Torino, formacionet zyrtare

Sadik.Autor

ZBULON GËNJESHTRËN E PIQUES/ Messi: Ishte rastësisht aty, s’ishte skemë

Isa.Autor

Leave a Comment