Futboll Ndeshjet Live Sport

JUVENTUSI NUK FAL/ DYBALA “bombardon” portën dhe kalon në epërsi italianët (VIDEO)

Juventus ka kaluar në epërsi në Old Trafford kundër Manchesterit.

Ka shënuar Paulo Dybala pas një aksioni që e nisi Cristiano Ronaldo në minutën e 17’të.

Related posts

Zyrtare: Brahimi transferohet te Panioniosi (Foto)

Q.Autor

ISH-YLLI I MILANIT I TREGON RRUGËN NEYMAR/ Kaka: Po bëri këtë, e fiton “Topin e Artë”!

Delo.autor

YLLI BRAZILIAN NUK PO UDHËHEQ EKIPIN/ Ish-trajneri i PSG-së shprehet: Talenti i Neymar humbet në një kampionat pa…

Delo.autor

Leave a Comment