Futboll Ndeshjet Live Sport

MILANI NUK NDALET/ HIGUAIN shënon golin e dytë personal ndaj Chievos (VIDEO)

Milani ka dyfishuar rezultatin në ndeshjen e Serie A-së ndaj Chievos, e cila është duke u zhvilluar për momentin në San Siro.

Gonzalo Higuaini e shënoi edhe golin e tij të dytë të ndeshjen në minutën e 34-të, duke e dërguar kështu rezultatin në 2:0.

Related posts

ELIMINIMI I UNITEDIT/ Barcelona e ka të lehtë, ia del me Messin dhe Coutinhon

Delo.autor

Vlerësimi i lojtarëve në ‘El Clasico’/ Ja nota për Messin. Dështaku shpallet…(FOTO)

Delo.autor

LIVE/ “Beteja e jetës”, Argjentina luan kualifikimin kundër Nigerisë

Sadik.Autor

Leave a Comment