Futboll Seria A Sport

RONALDO AKUZOHET PËR PËRDHUNIM/ Juventusi humb 10% në bursë

Aksionet e klubit të futbollit të “Juventusit” ranë sot me 10% në Bursën e Milanos ndërkohë që rriten problemet për yllin e tij Cristiano Ronaldo, të akuzuar për përdhunim në SHBA.

Aksionet, që ishin rritur ndjeshëm që prej ardhjes së sulmuesit portugez në Torino në korrik, pësuan një rënie prej 9,92% ndërkohë që vetë Bursa e Milanos regjistroi një rënie prej 1,29%.

Policia e Las Vegasit njoftoi të hënën se ka hapur një hetim për akuzat e ngritura nga Kathryn Mayorga, që sot është 34 vjeç, e cila pohon në një padi të ngritur se Ronaldo e ka përdhunuar në qershor 2009.

Related posts

Pëlqen Messin dhe kushtoi 1600 euro, gjjithçka që duhet të dini për talentin e Milan…

Sadik.Autor

ICARDI ME COVID-19/ “Tërbohet” Maxi Lopez: Wanda s’ka ndjenja, dy nga fëmijët e mi…

Delo.autor

NEYMAR DREJT REAL MADRID/ Ja arsyet për të besuar te misioni i pamundur

Delo.autor

Leave a Comment