Futboll Kombëtarja Sport

SHQIPËRIA “humbet” lojtarin, PANUCCI merr lajmin E KEQ para nisjes në Izrael

Qendërmbrojtësi i Kombëtares sonë Enea Mihaj kaloi një natë të errët ndaj Jordanisë pasi u dëmtua që në minutën e pestë mbrojtësi i skuadrës greke Panetolikos ka thyer kockën e peronit në këmbë. Ai u transportua me ambulancë në Spitalin e Traumës.

20-vjeçari do t’i nënshtrohet menjëherë terapive riaftësuese dhe pritet të mungojë disa muaj.

Kjo ishte ndeshja e tij e dytë me Shqipërinë.

Related posts

“HEDH GREPIN” NGA ITALIA/ Atletico Madridi gati 35 milionë euro për yllin e “Kuqezinjve”…

Delo.autor

RENDITJA E LOJTARËVE MË PRODUKTIV/ Pas pjesës së parë të sezonit 2018-2019: Juventus dhe Leo Messi dominojnë në Europë (FOTO)

Delo.autor

BASKETBALL/ Real Madrid bie në Stamboll, triumfojnë CSKA dhe Barcelona në Euroleague

Delo.autor

Leave a Comment