Futboll Shqipëri Sport

SI TË GJITHË SHQIPTARËT/ Ylli i PARTIZANIT tregon skuadrën e ZEMRËS (FOTO)

Futbollisti i Kombëtares U-21, Esat Mala me anë të një postimi në Instastory ka treguar se për cilën skuadër bën tifozllëk, perveç Partizanit.

Mala duket se është i dashuruar më ngjyrat e kuqe, pasi Milani është ekipi që simpatizon mesfushori i 15-herë kampionëve të Shqipërisë. Edhe pse dje u gëzua me fitoren e Partizanit, mbrëmja e Malës u mbyll keq, pasi Milani humbi derbin në minutat e fundit ndaj Interit.

Related posts

NDESHJA E SHTYRË NË KUPËN E ITALISË/ Milani u tërbua duke pritur, “kuqezinjtë” qëndruan në autobus deri në…

Delo.autor

KORONAVIRUSI/ Lazio dhe Lotito “injorojnë” COVID-19, përgatisin axhendën e rikthimit në stërvitje!

Delo.autor

BERNARDESCHI DREJT LARGIMIT NGA “BARDHEZINJTË”/ Juventus ka gati planin për ta zëvendësuar italianin

Delo.autor

Leave a Comment