Futboll Seria A Sport

TRONDITET SPORTI ITALIAN/ Ndahet nga jeta në moshën 28-vjeçare, sportistja e NJOHUR…

Bota e patinazhit artistik është në zi, pasi instruktorja dhe ish atletja italiane, Gaida Dall’Acqua u nda nga jeta në moshën 28-vjeçare.

Patinatorja u gjet e vdekur në gjumë, në shtëpinë e saj, në një qytezë pranë Riminit, ndërsa paraprakisht dyshohet se ka ndërruar jetë për shkaqe natyrore.

Dall’Acqua la pas një vajzë 18-muajshe, ndërsa vetëm një muaj më parë ishte martuar me partnerin e saj, Thomas.

Related posts

Yaiza Moreno/ E fejuara e Mariano Diaz është një PERLË BUKURIE (FOTO)

Isa.Autor

Nata magjike e Botërorit, presidenti Macron “surprizon” ekipin përfaqësues

Isa.Autor

NDËR KLUBET E PAKTA NË EUROPË/ Ja sa ndeshje i duhen Barcelonës për të fituar “tripletën”

Delo.autor

Leave a Comment