Futboll Gossip Sport

BUKUROSHET SEKSI/ Ja fotot e të dashurave të futbollistëve që kanë marrë miliona klikime 

Është gati e pamundur të ndjekësh një topmodele seksi në Instagram e të mos gjesh të paktën një foto të saj në krah të një futbollisti të famshëm. Dhe kur vjen fjala tek bashkëshortet apo të dashurat e lojtarëve më të mirë, top 2018-ta flaërin komplet! Ja më të bukurat:

 Elena Gomez, një prej femravë më të bukura të Portugalisë dhe e shoqja e Javi Garcias

Edurne Garcia Almagro është e lidhur prej 8 vjetësh me David de Gea, të Manchester United.

Pilar Rubio është gati prej 5 vjetësh me Sergio Ramos, të Real Madrid dhe kombëtares së Spanjës

Polly Parsons është nënë e dy fëmijëve të belgut TRhomas Vermaelen.

 

Yolanthe Cabau është e shoqja e mesfushorit holandez Wesley Sneijder.

Melissa Satta, e dashura e futbollistit nga Gana, Kevin-Prince Boateng.

Ann Kathrim Brommel, e dashura e Mario Gotze

Related posts

FLET LEGJENDA/ Butrageno: SOLARI do ta tregojë veten, respekt për RONALDO por…

Isa.Autor

UEFA mund të përjashtojë klubin e njohur nga Liga e Kampionëve

Sadik.Autor

Zyrtare: Chelsea kompleton transferimin e Ross Barkley

Q.Autor

Leave a Comment