Futboll Sport

ÇFARË KLASI/ River Plate barazon rezultatin ndaj Boca Juniors (VIDEO)

River Plate e ka barazuar për herë të dytë rezultatin ndaj Boca Juniors në ndeshjen e parë finale të Copa Libertadores, që është duke zhvilluar momentalisht në Buenos Aires.

Lucas Pratto shënoi në minutën e 61-të për 2-2.

Related posts

NË ITALI PËRGATITEN PËR RIFILLIMIN E KAMPIONATIT/ Hajdutët futen dhe vjedhin në stadiumin e klubit të madh

Delo.autor

Reagimet/ Heynckes i ngazëllyer, Butragueno do finalen

Sadik.Autor

SENSUALE DHE MAHNITËSE/ Rossi i LUMTUR me të DASHURËN e re (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment