Futboll La Liga Sport

ÇFARË SPEKTAKLI/ Shikoni KLASIN DHE FANTAZINË e Iniestas me Podolskin (VIDEO)

Lukas Podolski dhe Andres Iniesta po kalojnë momente të mira te klubi i tyre japonez Vissel Kobe.
Vissel Kobe arriti të fitojë si mysafir 2-1 ndaj Nagoya Grampus me dy golat e Lukas Podolskit.

Në këtë video mund ta shihni golin e bukur të Podolskit pas superasistit të marrë nga legjenda e Barcelonës, Andres Iniesta.

Skuadra e tyre momentalisht është në vendin e 1-të në J. League me 40 pikë.

 

Related posts

Vedat Muriqi, kampion në Ligën e Parë turke me Rizesporin

Sadik.Autor

ANALIZA E “ZONJËS SË VJETËR”/ Ja me sa lëvizje bëhet përmbysja ndaj Atleticos

Delo.autor

E BUJSHME/ Juventusi bën goditjen e madhe, gati të afrojë “Neymarin” e ri! (EMRI)

Delo.autor

Leave a Comment