Champions League Futboll Sport

CHAMPIONS LEAGUE/ Pas pasimit të Jorginho, Mount ndëshkon Porton me një SUPER GOL (VIDEO)

Chelsea ka marrë avantazhin përballë Portos në çerekfinalet e Champions League.

Mason Mount ka qenë autori i golit, me anglezin që ka realizuar në minutën e 32’.

Pas pasimit të Jorginho, Mount ka shmangur bukur mbrojtësin dhe ka ndëshkuar portierin e Portos me një goditje të bukur. 0-1 për Chelsean!

VIDEO

Related posts

VJEN NDERIMI I RADHËS/ Milingona e zbuluar së fundmi merr emrin e yllit të Liverpoolit

Delo.autor

PASUESI I HIGUAIN/ Juventus piketon tre sulmues. Kandidat dhe lojtari i Arsenal…

Delo.autor

Mangala largohet nga Man City, zgjedh rivalin nga Premierliga

Q.Autor

Leave a Comment