Futboll Sport

E BUJSHME/ Kroacia mund Spanjën, njihuni me notat e lojtarëve (FOTO)

Kroacia mori hak duke fituar në mënyrë madhështore kundër Spanjës.

Vendasit fituan takimin me rezultatin përfundimtar 3:2, në një ndeshje që u vendos në minutën e fundit të takimit.

Kroaci kaloi dy herë në avantazh dhe u barazua nga Spanja. U desht pikërisht minutat shtesë të fundit të takimit që Kroacia të bëntë mrekullinë.

Fitorja i jep shpreës Kroacisë të kualifikohet për mëtej.

Image

Related posts

NEUER SHKRUAN HISTORINE/ Portieri i Bayern barazon veteranin Buffon dhe Casillas, ja çmimi që merr…

Delo.autor

ZËVËNDËSUESI I DE ROSSIT/ Steven N’Zonzi kërkon pagë të lartë, Roma… mendohet

Isa.Autor

BËN MERKATO TË DOBËT/ Kane: Mungesa e transferimeve na dha më shumë vetëbesim

Isa.Autor

Leave a Comment