Europa League Futboll Futboll Ndeshjet Live Sport

GAFË SKANDALOZE NË LAZIO-MARSEILLE/ Ja çfarë goli pëson Strakosha (VIDEO)

Marseille ka ngushtuar diferencën e golave 2-1 përballë Lazios.

Në minutën e 60’ ishte Thauvin ai i cili e konkretizoi golin aksionin e skuadrës franceze.

Ishte mbrojtja e Lazsios e cila bëri një gafë skandaloze duke i dhuruar topin kundërshtarit, ndërsa edhe Strakosha nuk reagoi siç duhet.

© SYRI.net

Related posts

Karikatura / Sot dy vjet më parë, Messi vendoste rekord… (FOTO)

Q.Autor

Hertha-Dortmund, ndeshja hapëse e javës së 19 të Bundesliga-s

Q.Autor

MotoGP/ Zarco dhe ëndrra që iu kthye në makth, flet piloti

Sadik.Autor

Leave a Comment