Futboll Seria A Sport

GJITHMONË UNIKAL/ Për darkë me të dashurën, Maradona i habit të gjithë me veshjen (FOTO)

Diego Maradona ka darkuar me të dashurën e tij Rocio Oliva, ndërsa ka çuditur veshja e zgjedhur prej tij, për shkak të bluzës me tigër.

maradona-1

Rocio ka zgjedhur një fustan të zi tepër elegant ndërsa legjenda Diego Maradona ka guxuar shumë për të realizuar një kontrast perfekt me të fejuarën 28 vjeçare.

58 vjeçari është i njohur për jetën e natës dhe dashurinë për festat dhe pijet, por duket se këtë pasion e ndan së bashku me Rocio-n të cilën e ka njohur në vitin 2012.

Related posts

Sabrina Raissa, bukuroshja super seksi që bën tifo për skuadrën braziliane (FOTO)

Sadik.Autor

ÇFARË PO NDODH/ Paraqitje e DOBËT dhe KRITIKA, “TANGU” largohet nga Gjermania

Isa.Autor

LUAJNË PA ICARDIN/ Brenda 4 minutash Interi shënohen dy gola të shpejtë (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment