Futboll Seria A Sport

HYSAJ pritet ta nisë titullar kundër SERBËVE/ Ançeloti “zbut” atmosferën: Nuk është…

Ditën e nesërme Napoli do të luajë në shtëpi ndaj Crvena Zvezdës, ndeshje e vlefshme për javën e 5-të të gtupeve të Chmapions League.

Në konferencën për mediat, trajneri Carlo Ançelotti është shprehur se sfida e nesërme nuk do të jetë vendimtare për këtë sezon.

“Ndeshja ne nesërme nuk do të jetë vendimtare, por është një sfidë si gjithë të tjerat. Një herë duhet të fitojmë dhe më pas të bëjmë llogaritë”, është shprehur ndër të tjera tekniku.

Patjetër që edhe mbrojtësi i djathtë e Kombëtares, Elseid Hysaj pritet që ta nisë nga minuta e parë këtë 90 minutësh.

Related posts

Zbulohen formacionet: Tottenham-Juventus, Allegri me probleme!

Q.Autor

FEDERER KËTË HERË NUK GABON/ Hakmerret pas 11 vitesh ndaj Rafael Nadal në “Wimbeldon”

Delo.autor

3 FUTBOLLISTËT ANGLEZ NË QENDËR TË KRITIKAVE/ Festojnë duke thyer rregullat e karantinës (FOTO+VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment