Futboll Seria A Sport

INTERI BESON TEK FITORJA/ Lojtari i motivuar për Barcelonën: Kemi mësuar nga…

Inter nesër në mbrëmje do të luajë përballë Barcelonës në “San Siro” në ndeshjen e vlefshme për javën e 4 të Champions League. Keita Balde përpara sfidës është shprehur për “Sky Sport” se kanë mësuar nga gabimet e ndeshjes së parë dhe besojnë se këtë herë do të bëjnë shumë mirë përballë katalanasve.

“Mendoj se nesër duhet një Interi i madh. Duhet ta kthejmë besimin në anën tonë, forcë dhe dëshirë. Nesër do mendojmë ta fitojmë. Në “Camp Nou” kemi bërë gabime dhe kemi mësuar nga ajo ndeshje”, është shprehur ndër të tjera Keita.

Related posts

Java e 24-t e Superiores, ja gjyqtarët në 5 ndeshjet e sotme

Q.Autor

SERIA “A”/ Strakosha kërkohet nga të gjitha skuadrat e mëdha italiane

Q.Autor

PLAS SKANDALI/ TRONDITET RËNDË futbolli BRAZILIAN dhe ai AMERIKAN, dy zyrtarë në…

Isa.Autor

Leave a Comment