Futboll Premier League Sport

KA EDHE KËSHTU/ GAFA në Instagram, ylli i Anglisë me pantallonat e mbushura (FOTO)

Nëpërmjet Instagram dhe Twitter, yjet e futbollit shfaqin ndonjëherë pamje private të jetës së tyre. Edhe ylli i Tottenham Eric Dier, i cili së fundmi nuk ka luajtur për shkak të një dëmtimi në kofshë, ka postuar një foto e cila ka shkaktuar të qeshura në Instagram.

Të mërkurën Eric Dier është takuar me disa shokë të së shkuarës. Dier ka jetuar në Portugali kur ishte fëmijë dhe anglezi ka luajtur për shumë vite te Sporting Lisbon, deri kur u rikthye te Tottenham më 2014.

View this post on Instagram

Família verde e branco 💚

A post shared by Eric Dier (@ericdier15) on

Pasi takoi Nani me shokë, Dier ka postuar një foto në Instagram, duke shkruar: “Familja e bardhë dhe jeshile,” pikërisht ngjyrat e ish-klubit.

Por ndjekësve të tij u ka rënë në sy një e fryrë e madhe poshtë pantallonave sportive.

Shoku i ekipit Verthongen ka komentuar: “Mesa duket qenke gëzuar më shumë se sa duhet nga takimi.”

Related posts

E PAZAKONTË/ Për herë të parë në historinë e futbollit, një tifoz blen ABONIM të…

Isa.Autor

CAGLIARI-INTER/ “Zikaltërit” sërish në avantazh, Lukaku realizon me penallti (VIDEO)

Delo.autor

HOFFENHEIMI NGUSHTON REZULTATIN/ Shënon golin Nico Schuëz (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment