Futboll Kombëtarja Sport

Kuqezinjtë përballen me Skocinë/ MAVRAJ motivon skuadrën: Së bashku drejt suksesit (FOTO)

Shqipëria do të luajë kundër Skocisë, ndeshje e vlefshme për Ligën e Kombeve. Kjo ndeshje do të zhvillohet në stadiumin “Loro Boriçi” dhe pritet me mjaft interes të shihet paraqitja e kuqezinjve.

Humbja e fundit kundër Izraelit ka lënë shije të hidhur te lojtarët, megjithatë tashmë është momenti që të mbledhin forcat për të marrë një rezultat pozitiv përballë iberikëve.

Për të motivuar shokët e skuadrës, mendon Mërgim Mavraj. Ky i fundit, përmes një postimi në rrjetet sociale shkruan: “Së bashku drejt suksesit”.

Related posts

“Agresion” ndaj Marcelo, lojtari i Barcelonës mbyll sezonin sepse…

Sadik.Autor

Vazhdojnë çmendurit për ndeshjen mes PSG-së dhe Realit. Biletat nuk njohinë kufi

Q.Autor

FITOI MEDALJE ARI ME REKORD OLIMPIK, POR NUK FESTON/ Notari Milak: M’u grisën mbathjet

Delo.autor

Leave a Comment