Champions League Futboll Sport

LIVE/ RONALDO katastrofë, nderin e Juves e ruan Shezni. Ja rezultatet e pjesëve të para (VIDEO)

Luhen në mbrëmje ndeshjet e vlefshme për Uefa Champions League ku sigurisht që do të na rezervojë përballje të bukura. Një prej tyre është edhe ajo midis Romës dhe Realit të Madridit, që duke parë momentin në të cilën ndodhet ekipi i “Los Blancos”, mund të thuhet se nuk ka favoritë.

bandicam 2018-11-27 21-48-17-951

Një ndeshje tjetër me një rëndësi të veçantë dhe që do të dhurojë spektakël është ajo midis Juventusit dhe Valencias, një sfidë ku në ndeshjen e parë, Ronaldo e përfundoi në mënyrën më të keqe të mundshme.

REZULTATET LIVE

LIVE | Bajern Mynih–Benfika 3-0

(Roben 13′, 30′, Levandovski 37′)

LIVE | Lion – Mançester Siti 0-0

LIVE | Hofenheim – Shakhtar Donetsk 2-2

(Kramariç 17′, Zuber 40′ / Ismaili 14′, Taison 15′)

LIVE | Roma – Real Madrid 0-0

LIVE | Juventus – Valencia 0-0

45′ Pritja e Sheznit në sekondat e fundit të pjesës së parë.

LIVE | Mançester Junajtid – Jang Bojs 0-0

Related posts

Jo vetëm RONALDO, nga Real Madridi ikën një tjetër yll në sulm

Isa.Autor

TEKNIKISHT NUK I MUNGON ASGJË/ Në Spanjë zbulojnë destinacionin e James Rodriguez, ja ekipi…

Delo.autor

LIVE/ Po luhet ndeshja Barcelona-Inter. Rezultati 0-1

Delo.autor

Leave a Comment