Champions League Futboll Sport

LIVE/ Vetëm 3 gola në 35 minuta. PSG në avantazh ndaj Liverpoolit, Napoli dyfishon (VIDEO)

Luhen ndeshjet xhiros së pestë të grupeve A, B. C dhe D të Uefa Champions League. Sfidat spektakolare janë “ruajtur” për ditën e sotme. Spikat superndeshja midis skuadrës së Paris Saint Germain dhe Liverpulit ,që fare mirë mund të ishte një finale e këtij kompeticioni.

bandicam 2018-11-28 21-00-10-289

Parizienët kërkojnë të marrin hakun e asaj që ndodhi në “Anfilld” dhe mundësitë janë të mëdha. Ndërsa më poshtë mund të ndiqni dhe formacionet zyrtare të skuadrave. Interi kërkon fitoren ndaj Totenhemit në Angli, ndërsa në stol është Hysaj në takimin që Napoli luan në shtëpi ndaj Crvena Zvezdës. Më poshtë, rezultatet.

REZULTATET

LIVE | Dortmund – Klub Bruzh 0-0

LIVE | Porto – Shalke 0-0

LIVE | Napoli – Crvena Zvezda 2-0

(Hamshik 11′, Mertens 33′)

LIVE | PSG – Liverpul 1-0

(Bernat 13′)

LIVE | PSV-Barcelona 0-0

LIVE | Totenhem – Inter 0-0

Related posts

Usain Bolt realizon ëndrrën, kontratë me klubin profesionist australian (FOTO)

Isa.Autor

PRAPASKENA/ BEFASON FURY: Ja çfarë ndodhi kur duelova me JOSHUA vite më parë

Isa.Autor

E thërret Karius/ Shikoni si ASENSIO “ngacmon” DE GEAN para ndeshjes miqësore (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment