Futboll Gossip Sport

MARTINEZ E KA MENDJEN KE TOPI/ E dashura e tij ndez Instagramin me foto SUPERSEKSI

Për të dashurën e Lautaro Martinez, Agustina Gandolfo dimri nuk ka ardhur ende.

Bukuroshja 23-vjeçare ka përshëndetur fansat e saj në rrjetet sociale me dy foto me rroba banje. Nëse të gjithë kanë nisur me postimet nga bora e parë apo nga atmosfera festive që ka pushtuar kryeqytetet, modelja argjentinase na bën “zili” me dy fotot e fundit.

Nuk e kemi fjalën për termometrin që shënon 37 gradë celsius, por për format perfekte trupore.

Bashkangjitur fotos ajo shkruan: Temperatura 37 gradë celsius më bën keq.

Related posts

E PABESUESHME/ ​Zbulohen ofertat e Real Madridit dhe Bayernit për Wengerin

Isa.Autor

Marotta: Pjaca mund të huazohet në Schalke

Q.Autor

SHTOHET PISTA E RE FORMULA 1/ Ndalesa e tretë e për sezonin 2020 do të jetë në… (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment