Futboll La Liga Sport

PO BËN XHIRON E BOTËS/ Paguajnë PORNOSTAREN për të shpërqendruar kundërshtarin, por “MASAKROHEN” duke…(VIDEO)

Ndeshja e futbollit ndërmjet Rijinsburg Boys dhe AFC Amsterdam, e vlefshme për kategorinë e tretë të futbollit në Holandë, do të kujtohet gjithmonë për strategjinë që ndoqën tifozët e skuadrës vendëse për të shpërqendruar ekipin kundërshtar.

Në ndeshjen e zhvilluar më 3 nëntor, ultrasit vendës për të ndaluar kryesuesit e kampionatit të AFC Amsterdam kishin menduar diçka të veçantë.

Ata paguan një pornostare, e cila duhej të futej nudo në fushë, me qëllimin e vetëm për të shpërqendruar ekipin mik. Por plani i tyre nuk shkoi ashtu siç e kishin menduar pasi të vetmit që u shpërqendruan nga kjo situatë ishin idhujt e tyre, të cilët u mundën me rezultatin e thellë 6-2.

Related posts

IK PI**HU! Ronaldo qesh dhe jashtëparashikimit, Etrit Berisha ishte…ëngjëll e SPAL

Delo.autor

Julen Lopetegui kërkon me “NGULM” mesfushorin spanjoll të Bayern Munich 

Sadik.Autor

KORONAVIRUSI/ Gravina zbulon të gjithë skenarët: Nuk ka titull në tavolinë në Serie A

Delo.autor

Leave a Comment