Champions League Futboll Sport

SUPER BARCELONA/ MESSI dhuron spektakël dhe asiston, Pique dyfishon shifrat

Barcelona është duke zhvilluar një pjesë të dytë spektakolare kundër Psv.

Katalanasit ka aritur të dyfishojnë shifrat. Autori i golit të dytë për spanjollët u bë qendërmbrojtësi Gerard Pique.

 

Related posts

AUTOGOLI REZULTON VENDIMTAR/ Chelsea ruan “perfeksionin” dhe arrin Liverpool në krye (VIDEO)

Isa.Autor

ZHBLLOKOHET SFIDA/ Dortmund kalon në epërsi kundër Monacos (VIDEO)

Isa.Autor

E BUJSHME/ Rrogat e prapambetura, stafi i ekipit hedh në gjyq “Suning” për…

Delo.autor

Leave a Comment