Futboll Shqipëri Sport

Të qeshura në “Selman Stërmasi”/ Polici rrëzohet gjatë ndjekjes me vrap të tifozit (VIDEO)

Mes panikut dhe kaosit që u shkaktua në Selman Stërmasi, menjëherë pas mbylljes së ndeshjes mes Tiranës dhe Kukësit, pati edhe momente qesharake, ku një polic po ndiqte një prej tifozëve të futur në fushë, e në një moment rrëzohet, dhe në shkallët e stadiumit, të gjithë fillojnë duke qeshur.

Related posts

Ish Presidenti i Realit: Perez dëshiron të largojë Ronaldon për Neymar

Q.Autor

“PAS RONALDOS, DUA TË SHIJOJ…”/ Mbrojtësi Hakimi: Conte më bëri lojtar, ja pse u largova nga Interi

Delo.autor

MERKATO E JANARIT/ Manchester United kërkon “problematikun” e Barcelonës, ja vendimi për “katalanasit”…

Delo.autor

Leave a Comment