Gossip Sport

TËRBOHET REPERI I NJOHUR/ NOIZY TALLET KEQ edhe pas fitores se kombëtares, thotë se…

Humbja e thellë e Kombëtares shqiptare me rezultatin 0-4 me Skocinë, ishte një lajm i hidhur për të gjithë shqiptarët.

Disfata e turpshme është pritur mjaft keq edhe nga reperi shqiptar Noizy, i cili i ka premtuar besnikëri skuadrës së Kosovës dhe ka ofenduar lojtarët e Shqipërisë duke i quajtur “lojtarë fasulesh”.

Noizy madje ka kërkuar largimin e trajnerit italian Panuçi. Por Kombëtarja Shqiptare fitoi mbrëmjen e së martës ndaj Uellsit me rezultatin 1-0. Pavarësisht humbjes së kaluar, Noizy e ka ndjekur sërish Shqipërinë. Por nuk mund të mos ironizonte pak teksa shkroi:

‘’Kët rradh kishin hudh içik pastërma’’ duke kujtuar faktin që më parë i quajti ‘’Lojtarë fasulesh’’.

Related posts

CASSANO ZBULON EMRIN/ Milani patjetër duhet të transferojë këtë sulmues (FOTO)

Isa.Autor

“LEWANDOWSKI E MERITONTE ÇMIMIN “THE BEST FIFA”/ Mesfushori Kroos: Messi nuk duhej përfshirë as në top-3 sepse…

Delo.autor

LAÇI-SKËNDERBEU/ Dejvi Bregu barazon shifrat për “Kurbinasit”, ja super goli (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment