Futboll Sport

TRONDITET SPORTI/ VDES papritur ish KAMPIONI I BOKSIT, U MBYT me një…

Një ish kampion boksi humbi jetën pasi u mbyt nga një croasant. Argentinasi Mario Melo po merrte pjesë në një konkurs kush hante më shumë kroasant që po mbahej të dielën në qytetin Mar del Plata në Argjentinë.

Pamjet e publikuara në rrjete sociale tregojnë të pranishmit e garës që përpiqen ta shpëtojnë nga vdekja fituesin e titullit ËBA për peshat e lehta, në 1990

“Nuk kishte asnjë gotë ujë për t’ia dhënë” kanë thënë dëshmitarët të cilët kanë parë sesi burri përpëlitej në minutat e fundit të jetës së tij.

Tragjikisht 56 vjeçari humbi jetën pasi kishte ngrënë kroasantin e tretë.

 

Related posts

NË GARË EDHE NË MERKATO/ Mançester United dhe City në kërkim për portugezin 21 vjeçar

Isa.Autor

JUVENTUS KËRKON NË KRYE TË STOLIT/ Pep Guardiola i mbyll derën: Nuk largohem nga City, vetëm nëse…

Delo.autor

Portieri me 250 ndeshje futet në historinë e Tottenham…

Sadik.Autor

Leave a Comment