Boks Sport

“BISHA E BOKSIT”/ E dashura SEKSI e Krasniqit: I ndalon që të shkoi në KOSOVË, ndryshe…

Boksieri Robin Krasniqi ka nisur prej kohësh historinë e tij të dashurisë me modelen Heidi Lushtaku. Të ftuar në emisionin “NIN” mbrëmjen e kaluar, ku u bënë pjesë e lojës ‘Haje ose thuaje’, çifti zbuloi se ishte njohur përmes një miku të përbashkët.

Gjatë lojës, Heidi pranoi se është tepër xheloze për partnerin dhe u detyrua të tregonte një arsye që do të sillte ndarjen e tyre dhe ajo është: Kosova.

Nëse Robin Krasniqi shkon i vetëm në Kosovë, Heidi bëhet shumë xheloze. Modelja u shpreh se në Kosovë femrat “të sulen” menjëherë, prandaj është aq strikte kur bëhet fjalë për ta lënë vetëm.

Për këtë arsye, boksieri tha duke qeshur: “Ah Kosovë, gjithmonë do më duhet të luftoj për ty.”

 

Related posts

“MUNGESA E GJATË NA KA BËRË MIRË, GATI TË…”/ Hysaj: Ju tregoj problemin e vetëm të Shqipërisë

Delo.autor

E BUJSHME NGA ITALIA/ Marotta përgatit goditjen e dyfishtë nga Barcelona, ja emrat

Delo.autor

MANCHESTER CITY KËRKON NJË “GARDIAN”/ Guardiola jep miratimin për të transferuar spanjollin…

Delo.autor

Leave a Comment