Futboll La Liga Sport

E BUJSHME/ SOLARI NUK BIND: REALI gati të emërojë trajnerin që ka FITUAR BOTËRORIN

Real Madrid nuk po gjen qetësime trajnerët. Drejtuesit e klubit kanë zgjatur kontratën me Santiago Solarin, por që në fakt duhet thënë se mediat aludojnë për një tjetër teknik.

Sikurse raporton ”The Sun”, bëhet fjalë për Joachim Low, trajneri që në vitin 2014 fitoi kupën e botës me Gjermaninë në Brazil. Ndoshta mund të jenë aludime, por që tekniku edhe më parë është përmendur për të marrë drejtimin e kampionëve të Europës. Të shohim se çfarë do të ndodhë.

Related posts

LIVE/ Premier League: Mbyllet ndeshja Chelsea-Leeds. Rezultati 3-1

Delo.autor

E BUJSHME NGA ITALIA/ PSG mëson shifrën e çmimit të Donnarummas, ja shifra e “çmendur”

Delo.autor

MILAN KËRKON 2 ISH LOJTARË/ Synon të rikthej një mes Zlatan dhe Pa…

Isa.Autor

Leave a Comment