Futboll Seria A Sport

E PAPRITUR/ “Trondit” Ronaldo, refuzon ofertën për të qenë në “KLASIKE”

Në mbrëmjen e 9 dhjetorit në “Santiago Bernabeu’ do të zhvillohet finalja e madhe e Kupës së Libertadores, mes River Plate dhe Boca Juniors. Në lidhje me këtë takim, “Conmebol” ka bërë një ftesë speciale për Cristiano Ronaldon dhe Lionel Messin për të qenë të pranishëm në stadium.

Sikurse raportojnë mediat e huaja, portugezi nuk do të jetë i pranishëm në Madrid, duke e refuzuar ofertën. Do të ishte hera e parë e tij pas transferimit te Juventus për t’u rikthyer përsëri aty ku fitoi gjithçka, por CR7 ka vvendosur që të mos jetë në Madrid.

Related posts

Lëkundet ‘reputacioni’ i Marcelos, Reali gjen zëvendësuesin në Premier League

Q.Autor

Kompensimi i biletave, tjetër përplasje mes klubeve të Milanos

Sadik.Autor

Zbuloni talentin e Chelsea që po çmend drejtuesit e Juves, Barçës dhe Real Madridit (VIDEO)

Sadik.Autor

Leave a Comment