• Home
  • Futboll
  • “FUTBOLLI NA BASHKON”/ Lojtarët e BESËS vizitojnë qendrën sociale të fëmijëve autik (FOTO)
Futboll Shqipëri Sport

“FUTBOLLI NA BASHKON”/ Lojtarët e BESËS vizitojnë qendrën sociale të fëmijëve autik (FOTO)

Ditën e sotme, skuadra e Besës ka vendosur që ta kalojë shumë ndryshe. Nëpërmjet një postimi n rrjetet sociale, kavajasiot tregojnë se ditën e sotme, lojtarët janë takuar me fëmijët e qendrës sociale të fëmijëve autikë në Kavajë.

“Një ditë ndryshe e ekipit Besa dhe futbollistëve të cilët u takuan me fëmijët e qendrës sociale të fëmijëve autikë në Kavajë. Shkëmbime dhuratash , lojra midis lojtarëve dhe fëmijëve zunë pjesën më të madhe të mëngjesit të sotëm. Të gjithë jemi të barabartë dhe futbolli na bashkon. Buzëqeshjet e fëmijëve janë fitoret më të rëndësishme te komunitetit tonë”.

   

Related posts

Do të tërhiqet, apo Buffon do të vazhdojë për mitologjinë

Q.Autor

INTERI nuk zhgënjen përballë Torinos, ja si mbyllen pjesët e para në Seria A

Isa.Autor

I KAM GJUNJËT “FLAKË”/ Hazard sqaron tifozët: Nuk do ta bëj më kurrë një gjë të tillë

Isa.Autor

Leave a Comment