Futboll Gossip Sport

I PASKA IKUR TRURI/ ICARDI i dhuron ”BISHËN” prej 200 mijë eurosh, WANDËS (FOTO)

Wanda Nara ditën e sotme ka datëlindjen dhe për të ka menduar Mauro Icardi, i cili i ka bërë dhuratë një makinë “Bantley”, me një vlerë prej 200 mijë eurosh.

Kështu raporton në një postim në faqen zyrtare në rrjetet sociale “Calciomercato.it”. Kujtojmë që në të njëjtën kohë, përveçse partnere, Ëanda është edhe menaxhere e sulmuesit të Interit.

Related posts

Chelsea, Antonio Conte do të fitojë 10 mln euro në rast shkarkimi

Q.Autor

SHKËLQEN BEKIM BALAJ NË KAMPIONATIN AUSTRIAK/ Sulmuesi i Kombëtares gjen rrugën e rrjetës me Sturm Gracin (FOTO)

Delo.autor

BËRI SHQIPONJËN NË BEOGRAD/ Izmir Ismajlaj RRËFEN: E nisa karrierën si futbollist, por trajneri… (EKSKLUZIVE)

Isa.Autor

Leave a Comment