Futboll Seria A Sport

IBRA FUNDOS RONALDON/ E kemi të qartë tani se është PEREZ ai që LUFTON me MESSIN

“Topi i Artë” për Luka Modriç ishte një ngjarje që shkaktoi shumë debat. Secili shprehu mendimin e tij për sa i përket këtij çmimi individual. Për këtë ka dhënë mendimin e tij edhe Zllatan Ibrahimoviç, që si gjithmonë shkakton polemika.

Për “Fox Sports Asia” gjigandi suedezi është shprehur: “Tani e kemi të qartë që ka qenë Florentino Perez, i cili ka rivalizuar me Mesin për ‘Topin e Artë’ dhe jo Kristiano Ronaldo”, është shprehur shkurtimisht Ibra. Ai i ka quajtur politike vendimet për 5 trofetë e protugezit.

Related posts

LIVE/ Eliminatoret e Europianit, Kombëtarja e Mustedanagiç kërkon pikët e para

Isa.Autor

“CONTE ËSHTË NJËSOJ ME SIMEONEN”/ Flet Godin: Kam marrë ofertë nga Juventus, por…

Delo.autor

NIS TË “BLINDOJË” YJET E SKUADRËS/ Milani gati t’i rinovojë kontratën me lojtarin…

Delo.autor

Leave a Comment