Gossip

IMMOBILE “TRADHËTON” PARTNEREN E TIJ/ Zgjedh shëtitjen me Milinkovic (FOTO)

Fitorja e arritur kundër Cagliari-t ka kthyer buzëqeshjen në shtëpinë e Lazio-s pak ditë para Krishtlindjes. Tani bardhekaltrit janë në vendin e katërt në renditje dhe atmosfera në Formello, qendra stërvitore e klubit, është shumë më e mirë në krahasim me ditët e kaluara.

Ciro Immobile, nëpërmjet profilit të tij në Instagram, ka postuar një fotografi ku shfaqet dorë për dore me Milinkovic-Savic (autori i golit të parë të ndeshjes, pas së cilit ka shpërthyer në lot) dhe i ka dhënë një mesazh partneres së tij, Jessica Melen.

“Më vjen keq Jessica. Shëtitje dorë për dore me Sergej”, ka bërë shaka sulmuesi i bardhekaltërve.

Related posts

“SUPERSEKSI”/ E dashura e Christiano Ronaldos zbulon çelësin e suksesit (FOTO)

Delo.autor

NA LA PA FRYMË/ Dessa Nunes, një tifoze “HOT” nga Brazili për HYSAJN (FOTO)

Isa.Autor

ZBRITI NË PISTË PASI KISHTE BËRË…/ Njihuni me sportisten që THEU tabutë (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment