Futboll Gossip Sport

NA LA PA FRYMË/ Interi zbukurohet, por vëmendja ka shqetësuar MOTRËN SEKSI të Gabigol (FOTO)

Deri tani ajo ka qenë gjithmonë nën hijen e të vëllait, është motra e sulmuesit të Inter-it Gabigol, quhet Dhiovanna dhe është vetëm 17 vjeç, jo vetëm kaq por edhe shumë e bukur.

Nëse do t’i hidhet një sy i shpejt profilit të saj në Instagram, vërehen fotot  provokuese duke zbuluar hiret trupore. Në foton e fundit me rroba banjo, ajo ka dashur të shpalos edhe një anë të karakterit të saj moskokëçarës, siç duket e bezdisur nga ndonjë fjalë në mediat rozë ajo ka shkruar:

“Nuk më intereson mendimi juaj.”

Related posts

“ÇMENDURI”/ Dueli i madh do të zhvillohet në oborrin e shtëpisë së promotorit të boksit

Delo.autor

Leo Messi nuk do të luajë kundër Levante?!

Sadik.Autor

Ranfinha-Inter, Barcelona ofron 2 zgjidhje për zikaltërit

Q.Autor

Leave a Comment