Futboll Premier League Sport

OFERTA E BUJSHME NGA “TOPÇINJTË” E LONDRËS/ Arsenali gati 50 milionë euro për yllin e Romës

Ylli turk i Romës, Cengiz Under bëri një paraqitje të mirë mbrëmë ndaj Interit, ku shënoi një gol të bukur në barazimin 2-2 në “Olimpico”.

Arsenali ka një interesim të fuqishëm për 21-vjeçarin dhe ka gati 50 milionë euro për të.

Përveç Arsenalit, në garë për të është edhe Bayern Munichu, pasi klubi gjerman e sheh si zëvendësuesin ideal të Arjen Robbenit.

Roma e bleu Cengizin në verën e vitit 2017 për 13 milionë euro nga Altinordu.

Related posts

1 MINUTË PASI U FUT NË FUSHË/ Rodrygo dhuron spektakël në “Bernabeu”, ja “PERLA” (VIDEO)

Delo.autor

Pas eliminimit nga Champions kjo është zgjidhja e Guardiola-s

Sadik.Autor

UEFA e konfirmon zyrtarisht/ Ja me sa ekipe do të përfaqësohet KOSOVA në Europë

Isa.Autor

Leave a Comment