Futboll Seria A Sport

PAMJE TË RËNDA/ Aksident i tmerrshëm, JUVENTUSI merr në QAFË POLICINË (FOTO)

Një incident i tmerrshëm ndodhi ditën e sotme, rreth orës 14:00, në kryqëzimin mes rrugës Potenza dhe Luini, në Torino. Makina që është përplasur me patrullën e policisë, me dy agjentë në bord, ishte një Mercedes Coupe që transportonte disa futbollistë të ekipit Primavera të Juventusit. Makina e policisë është përmbysur pas përplasjes së fortë, ndërsa agjentët ndodhen në spital, edhe pse jashtë rrezikut për jetën.

Në vendngjarje ka pasur edhe ambulanca të ndryshme, që kanë transportuar në spital edhe lojtarët e Juventusit. Tre futbollistët kanë marrë plagë të lehta.

Related posts

MAQEDONIA E VERIUT/ Shkëndija fiton mes vuajtjesh, Shkupi zyrtarisht në Europë. Ja renditja…

Delo.autor

Antoine Griezmann tregon sekretin e shkëlqimit në fushë: Falë gruas time…

Sadik.Autor

U PËRFOL SE KISHTE MBYLL SEZONIN PAS DËMTIMIT/ Ylli i Milanit del në stërvitje me grupin, befason me vendimin

Delo.autor

Leave a Comment