Futboll Seria A Sport

PAS FITORES NDAJ ROMËS/ Allegri i gëzuar: Mandzukic i jashtëzakonshëm, kemi arritur…

Massimiliano Allegri ka fituar tre pikë dhe ka fituar titullin virtual të kampionatit të dimrit të Juventusit, por, pranon një Dazn pas ndeshjes së Stadiumit, “ne nuk kemi bërë ende asgjë. Ne po bëjmë gjëra të mira, kemi arritur në Ligën e Kampionëve dhe ne jemi kampione në Olimpiadën e Argjentinës, Olsen ka bërë paratë e mira, Roma ka qenë në gjendje të mirë dhe të mirë. bëri një lojë të mirë ” shprehet trajneri Allegri.

Related posts

U MUND NGA LAÇI/ SHEHI i kënaqur me lojën: Nuk varemi nga Gjergj Muzaka

Isa.Autor

LARGIMI I DAJËS NGA PARTIZANI/ Klubi në lëvizje për zëvendësuesin, ja kush do i drejtojë tani “demat”…

Delo.autor

RUSI 2018/ Brazil-Meksikë, historia favorizon brazilianët

Sadik.Autor

Leave a Comment